Profile

Join date: May 25, 2022

About

"Dziewczyny z Dubaju (2022)" to thriller akcji, który raczej nie rozczaruje nawet najbardziej krytycznych widzów. Zaczyna się z hukiem i nigdy nie zwalnia, zabierając widzów w niekończącą się emocjonującą przejażdżkę. Ale zawiera też momenty przemyślanej refleksji i komedii, które ugruntowują film w ludzkich emocjach, nie podważając jego porywającej bezpośredniości. Efektem jest satysfakcjonująca równowaga między rozrywką a treścią, która sprawi, że kibice z niecierpliwością czekają na Dziewczyny z Dubaju.


Kliknij i obejrzyj: https://upvod.pl/filmy/dziewczyny-z-dubaju/


W świecie, w którym brakuje kobiet, znanych głównie ze swojego wyglądu, Zoya (Dastan) żyje w niewoli rodziny al-Masoud z Dubaju. Traktują ją jak drugą córkę, wspierając jej edukację i opiekując się najbliższymi, gdy zachoruje. Ale kiedy amerykański reporter imieniem Alex przychodzi do drzwi, szukając siostry Zoyi, Khadiji (Sidra Sheikh), Zoya odkrywa, że ​​przejmuje kontrolę nad własnym losem. Postanawia opuścić Dubaj i brata Khadiji, Tariqa (Usman Ally), mając tylko dwie stałe rzeczy: gospodynię Tariqa Aminę (Zahra Moradi) i zdjęcie Khadiji.


Aby opuścić Dubaj, Zoya musi dostać się na lotnisko, a robi to udając członka polskiej delegacji na mundial. Następnie udaje się przez Europę do Warszawy, gdzie dowiaduje się, że jej siostra żyje i mieszka w Chicago. Mając nadzieję na rozpoczęcie nowego życia z siostrą, Zoya postanawia schronić się w ambasadzie RP w Chicago.


Ale jest już za późno; Zdjęcie Zoyi pojawiło się w wiadomościach, narażając jej rodzinę na niebezpieczeństwo, a także życie Khadiji. Aby uratować wszystkich, Zoya zakłada hidżab i ubiera się jak Khadija, aby móc dołączyć do domu Khadiji bez wzbudzania podejrzeń. Aby się jednak wprowadzić, musi nauczyć się mówić po angielsku, więc zatrudnia korepetytorkę Helen (Katherine Heslin). Zoya ze zdziwieniem odkrywa, że ​​Helen jest Amerykanką pochodzenia arabskiego, która mówi po arabsku i po polsku.


Helen mówi, że Khadija żyje i ma się dobrze, ale nie wie, gdzie może mieszkać Khadija. Ale informacje, które Helen przekazuje Zoyi, prowadzą ją do domu jej siostry w południowej części Chicago.


Zoya odkrywa, że ​​Khadija mieszka z bratem i jego żoną (Rachel Weisz). Kiedy Zoya po raz pierwszy spotyka Khadiję, oboje są zadowoleni, gdy widzą się ponownie po dwudziestu latach rozłąki. Zoya przypomina Khadiji, że Tariq jest jej bratem, więc Khadija mówi Zoyi, by udawała jej siostrę, a nie tłumaczkę, którą w rzeczywistości jest.


Zamiast skorzystać z okazji, aby stać się częścią kochającej i oddanej rodziny, Zoya próbuje obrócić całą rodzinę przeciwko sobie. Złości Tariqa, wychodząc samotnie w nocy, gdy ojciec prosił ich, aby tego nie robili. Robi to tylko po to, by Tariq mógł ją złapać na gorącym uczynku i spróbować położyć temu kres.


Zoya podsłuchuje również ich mieszkanie, mając nadzieję, że informacje, które uzyska, pomogą jej dowiedzieć się, gdzie ukryte są pieniądze Khadiji. Jest wysoce manipulacyjna i przebiegła, wciągając Tariqa w argumenty, których nie może wygrać, więc zwróci się przeciwko swojej siostrze. Wydaje się, że nie widzi przez fasadę Zoyi.


Tymczasem Khadija wyjechała na konferencję, kiedy Zoya przybywa po raz pierwszy. Wraca do domu wcześnie, by znaleźć Zoyę z bagażem na werandzie. Khadija myśli, że po dwudziestu latach życia w Chicago jest już w domu, ale nie wie jeszcze, że jej siostra mieszka z rodziną od prawie dwóch tygodni. Khadija jest wściekły, ale Zoya oferuje odejście pod warunkiem, że Khadija obieca nikomu o tym nie mówić. Khadija zgadza się, ale jej brat Tariq łapie szaradę. Od tego momentu wie, że Zoya jest oszustką i że jest grany.


Dziewczyny z Dubaju cały film - Khadija postanawia wyruszyć w podróż, aby spotkać się z wpływowymi ludźmi z Europy Wschodniej. Chce, aby Tariq podróżował z nią, ale Zoya przekonuje Khadiję, aby ją zabrał, ponieważ mówi po arabsku i polsku zamiast po angielsku, jak robi Tariq. Obie panie w ostatniej chwili przylatują do Polski prywatnym odrzutowcem Khadiji i tylko Amina wie, że wyjechały. Wygląda na to, że Zoya w końcu dostała to, czego chciała, stając się częścią rodziny, której zawsze tak bardzo pragnęła.


Tagi:

Dziewczyny z Dubaju cały film

Dziewczyny z Dubaju 2021 online

Dziewczyny z Dubaju online

Dziewczyny z Dubaju gdzie obejrzeć

Dziewczyny z Dubaju (2021) - Cały Film Online

More actions